Lokalizacja

 

Wniebowstąpienie Pana Jezusa- 28. V. 2017

1.   Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę 200 zł na Kościół Młodej Parze. Na przyszły tydzień do sprzątania zapraszam kolejne dwie rodziny.

2.   W piątek w Dzień Matki modliliśmy się w intencji naszych ukochanych mam. Tłumów nie było…  Albo mamy tak „głęboką wiarę”, albo w wielkim „poważaniu” nasze mamy…

3.   Nowennę do Ducha Świętego będziemy kontynuować po Mszy o 18.00 z wyjątkiem pierwszego czwartku i piątku.

4.   W tym tygodniu
*czwartek
– pierwszy czwartek miesiąca modlitwy o powołania i za powołanych wraz z nowenną po Mszy o 18.30
– dzień dziecka- Msza w intencji dzieci ode mnie jako proboszcza o 18.30. Zapraszam dzieci i rodziców, którzy wierzą w istnienie Boga i jego pomoc w życiu doczesnym i w drodze ku wieczności.  Mam nadzieję, że będzie nas więcej, niż 26. w Dzień Matki.
piątek –pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo pokutne połączone z nowenną o 17.00
sobota- pierwsza sobota- wystawienie po Mszy o 18.00 – Litania Loretańska i zakończymy nowennę.
niedziela- Niedziela Zesłania Ducha Świętego

5.   Zapraszam do zakupu prasy katolickiej.

6.   Wczoraj w sakramentalny związek małżeński wstąpili Marcin Gromadzki i Agnieszka z d. Kazimierak. Serdecznie im gratulujemy i prosimy o łaski dla nich przez wstawiennictwo naszej Matki: Pod Twoją obronę…

7.   Proszono by ogłosić Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej prowadzi nabór małżeństw i osób nie pozostających w związku małżeńskim jako kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Szczegółowe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń. Ponadto Starosta Kraśnicki Andrzej Maj, Wójt Gminy Zakrzówek Grzegorz Lemiecha oraz Dyrektor PCPR w Kraśniku Marek Klimek zapraszają wszystkich zainteresowanych na festyn rodzinny z okazji „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego", który odbędzie się w piątek 02 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 na boisku sportowym w Zakrzówku. Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków do spędzenia wspólnego czasu. Przewidziane są liczne atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Festyn będzie okazją do wspólnego spotkania się, odpoczynku i promocji idei rodzicielstwa zastępczego. Serdecznie zapraszamy."

 

Świątynia

 

Wspólnoty

 

Nabożeństwa

 

Kancelaria

 

Ogłoszenia

 

Katecheza

 

Aktualności

 

Patron

 

Modlitwy
przez św. Rajmunda

 

Cmentarz

 

Proboszcz

 

Linki

 

O Sulowie
okiem bibliotekarki emerytki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt:
e-poczta

adres:
Sulów 102a
23-213 Zakrzówek

telefon:
723 072 734
więcej

                                    

 

 

 Numer konta 98 8717 1048 2003 3001 2479 0001